Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:

  Zapisz Usuń

Wyszukaj

Kurs Windows Video plus CERTYFIKAT

Kurs Windows Video plus CERTYFIKATpowiększ zdjęcie
Numer ISBN: 978–83-61362-31-9


Kurs komputerowy obsługi systemu Windows (na przykładzie Windows Vista) to pakiet filmów video, dzięki któremu obsługa systemu stanie się niezwykle prosta. Adresujemy go szczególnie dla osób początkujących, jednak nawet doświadczeni użytkownicy odkryją funkcję których do tej pory nie używali. Kurs od podstawowej obsługi systemu, przechodzi przez jego konfigurację i optymalizację, nagrywanie płyt, tworzenie filmów video, połączenie z siecią bezprzewodową, obsługę poczty email, edycję obrazów i tekstów oraz zabezpieczenia systemu. Ogromną zaletą kursu jest fakt, że wszystkie tematy omówione są z wykorzystaniem wbudowanych aplikacji bez użycia dodatkowego oprogramowania. Po zapoznaniu się z kursem istnieje możliwość zdobycia bezpłatnego certyfikatu.

Spis lekcji zawartych w kursie:


01 - Zapoznanie z systemem Windows
Kurs obsługi systemu Vista Omówione zostały tu podstawowe elementy systemu widoczne po jego pierwszym uruchomieniu, takie jak pulpit, menu start, pasek zadań, pasek boczny, zegar. Nauczymy się także przeciągać ikony, zmieniać rozmiar okien, minimalizować je do paska zadań jak również otwierać menu podręczne.

Czas trwania: 11 minut 46 sekund
02 - Skróty, foldery,pliki i kosz
Kurs obsługi systemu Vista Film ten krok po kroku tłumaczy w jaki sposób zorganizowane są dane w systemie, w jaki sposób możemy odnaleźć interesujące nas dokumenty oraz jak tworzyć foldery, skróty oraz pliki z dokumentami. Omówiony został także kosz systemowy.

Czas trwania: 12 minut 58 sekund
03 - Zaznaczanie
Kurs obsługi systemu Vista Poznamy tutaj metody szybkiego i dowolnego zaznaczania obiektów w systemie, dzięki czemu będziemy mogli wykonywać pewne czynności na kilku obiektach jednocześnie.

Czas trwania: 1 minuta 59 sekund
04 - Eksplorator Windows
Kurs obsługi systemu Vista Film ten zapozna nas z programem umożliwiającym przeglądanie i zmianę zawartości dysków, płyt oraz innych nośników danych. Nauczymy się także wyszukiwać interesującą nas zawartość na tych nośnikach.

Czas trwania: 8 minut 45 sekund
05 - Pasek szybkiego uruchamiania
Kurs obsługi systemu Vista Film ten pokazuje w jaki sposób możemy dodać do paska zadań pasek szybkiego uruchamiania oraz inne elementy. Dowiemy się także jak spersonalizować pasek szybkiego uruchamiania.

Czas trwania: 3 minuty 51 sekund
06 - Dostosowywanie Menu Start i Paska zadań
Kurs obsługi systemu Vista Kolejny film nauczy nas dostosowywać pasek zadań i menu start do własnych upodobań.

Czas trwania: 6 minut 48 sekund
07 - Zmiana tapety i personalizacja wyglądu
Kurs obsługi systemu Vista Kolejny film pokaże nam jak zmienić tapetę pulpitu oraz dostosować wygląd pozostałych elementów systemu.

Czas trwania: 6 minut 59 sekund
08 - Formatowanie płyty RW
Kurs obsługi systemu Vista Nauczymy się kasować zawartość płyt wielokrotnego zapisu CD-RW i DVD-RW oraz przygotowywać je do zapisu.

Czas trwania: 1 minuta 53 sekundy
09 - Nagrywanie na płytę w trybie Aktywnego Systemu Plików
Kurs obsługi systemu Vista Film ten pokazuje jak zapisywać dane na płytach CD lub DVD w bardzo wygodnym i elastycznym trybie.

Czas trwania: 2 minuty 39 sekund
10 - Nagrywanie na płytę w trybie Zarządzania
Kurs obsługi systemu Vista Zapoznamy się także ze starszym sposobem zapisu plików na płytach, gwarantującym nam zgodność ze starszymi systemami i urządzeniami.

Czas trwania: 2 minuty 38 sekund
11 - Autoodtwarzanie
Kurs obsługi systemu Vista Film pokazuje jak możemy włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia automatycznego otwierania zawartości płyt. Wiedza ta jest szczególnie przydatna gdy przez przypadek włączymy automatyczne otwieranie określonej zawartości płyt bez potwierdzania kojarząc tą zawartość z niewłaściwym programem.

Czas trwania: 3 minuty 4 sekundy
12 - Zmiana rozmiaru ikon na pulpicie
Kurs obsługi systemu Vista Film pokazuje jak bez zmiany opcji systemowych zmienić szybko rozmiar ikon na pulpicie oraz w eksploratorze.

Czas trwania: 30 sekund
13 - Oczyszczanie dysku
Kurs obsługi systemu Vista Za pomocą narzędzia oczyszczanie dysku, możemy w łatwy i szybki sposób zwolnić sporo miejsca na dysku i często przyspieszyć działanie komputera. Film omawia bardzo szczegółowo to narzędzie.

Czas trwania: 3 minuty 25 sekund
14 - Defragmentacja dysków
Kurs obsługi systemu Vista Tym razem omówione zostanie narzędzie służące do wewnętrznego porządkowania danych na dysku twardym .Odpowiednio posługując się tym narzędziem możemy w znaczny sposób przyspieszyć pracę systemu.

Czas trwania: 3 minuty 7 sekund
15 - Połączenie z siecią bezprzewodową
Kurs obsługi systemu Vista Film ten na przykładzie bardzo mocno zabezpieczonej sieci bezprzewodowej pokazuje jak się do niej podłączyć i uzyskać dostęp do Internetu.

Czas trwania: 5 minut 32 sekundy
16 - Edycja filmów
Kurs obsługi systemu Vista Na filmie omówiono program Windows Movie Maker pozwalający nagrywać z urządzeń zewnętrznych i edytować filmy oraz zapisywać je w popularnych formatach.

Czas trwania: 10 minut 3 sekundy
17 - Zgrywanie muzyki z płyty CD AUDIO do plików mp3
Kurs obsługi systemu Vista Kolejny film pokazuje jak możemy z płyty CD z muzyką skopiować utwory zapisując na dysk twardy komputera w bardzo popularnym formacie mp3.

Czas trwania: 5 minut 3 sekundy
18 - Nagrywanie płyt CD AUDIO za pomocą Windows Media Player
Kurs obsługi systemu Vista W podobny sposób możemy z plików mp3 utworzyć płytę CD, którą będzie można odtwarzać na dowolnym odtwarzaczu CD lub wieży

Czas trwania: 4 minuty 46 sekund
19 - Tworzenie i nagrywanie na DVD VIDEO pokazu slajdów ze zdjęć użytkownika
Kurs obsługi systemu Vista System Windows Vista umożliwia nam utworzenie ze zdjęć pobranych z aparatu, filmu wideo który możemy nagrać ma płytę DVD i odtworzyć na dowolnym odtwarzaczu filmów DVD. Dodatkowo będziemy mogli utworzyć własne menu płyty DVD.

Czas trwania: 8 minut 4 sekundy
20 - Kasowanie plików z pominięciem kosza
Kurs obsługi systemu Vista Film ten pokazuje jak kasować pliki i foldery w taki sposób aby nie były przenoszone do kosza.

Czas trwania: 2 minuty 32 sekundy
21 - Wybieranie programów i usług uruchamianych przy starcie systemu
Kurs obsługi systemu Vista W filmie tym znajdziemy informacje, w jaki sposób wyłączać poszczególne usługi systemowe oraz blokować uruchamianie wybranych programów podczas startu systemu.

Czas trwania: 3 minuty 48 sekund
22 - Edytor graficzny Paint
Kurs obsługi systemu Vista Film omawia program graficzny Paint, pozwalający na rysowanie oraz prostą modyfikację zdjęć.

Czas trwania: 11 minut 24 sekundy
23 - Edytor tekstu formatowanego WordPad
Kurs obsługi systemu Vista W filmie tym omówiono edytor tekstu formatowanego Wordpad. Za jego pomocą możemy tworzyć, edytować zapisywać i drukować tekst zawierający formatowanie. Możemy więc stosować, różne czcionki, kolory i efekty tekstu. Dodatkowo do dokumentu możemy wstawiać inne obiekty np. zdjęcie..

Czas trwania: 7 minut 10 sekund
24 - Tworzenie nowego konta
Kurs obsługi systemu Vista Film pokazuje jak tworzyć, modyfikować i kasować konta użytkowników komputera.

Czas trwania: 4 minuty 49 sekund
25 - Wyłączanie alertów centrum zabezpieczeń
Kurs obsługi systemu Vista Nauczymy się jak wyłączać pewne informacje wyświetlane przez system np. o braku programu antywirusowego lub wyłączonej zaporze sieciowe.

Czas trwania: 1 minuta 5 sekund
26 - Tworzenie konta e-mail
Kurs obsługi systemu Vista Film ten pokaże nam jak możemy założyć darmowe konto poczty elektronicznej.

Czas trwania: 7 minut
27 - Klient poczty systemu Windows
Kurs obsługi systemu Vista Film pokazuje w jaki sposób możemy pobrać pocztę elektroniczną na nasz komputer i zarządzać wiadomościami e-mail nawet gdy nie mamy połączenia z siecią

Czas trwania: 12 minut 19 sekund
28 - Zacieranie śladów obecności użytkownika w systemie
Kurs obsługi systemu Vista Na tym filmie zobaczymy jak możemy zatrzeć wszelkie ślady naszej obecności w systemie. Aby osoba niepowołana nie mogła prześledzić wprowadzanych haseł i oglądanych stron.

Czas trwania: 5 minut 14 sekund
29 - Tworzenie kopii zapasowej plików
Kurs obsługi systemu Vista Film pokazuje jak w bardzo prosty sposób możemy wykonać kopię zapasową naszych plików.

Czas trwania: 4 minuty 56 sekund
30 - Przywracanie systemu
Kurs obsługi systemu Vista Ostatni film nauczy nas w jaki sposób możemy tworzyć punkty przywracania oraz w jaki sposób przywrócić do wybranego punktu system po awarii.

Czas trwania: 4 minuty 17 sekundCo zyskasz dzięki naszemu kursowi?

  • dwa tysiące złotych, które musiałbyś wydać na kursy i zakup literatury;
  • znajomość środowiska Windows z uzyskanym certyfikatem daje Ci przewagę nad konkurentami przy ubieganiu się o pracę lub dofinansowanie z Unii Europejskiej;
  • zaoszczędzisz bardzo dużo czasu, nasz kurs możesz pobieżnie przerobić nawet w ciągu jednego wieczora, czytanie książki czy uczestnictwo w kursie zabrałoby kilkakrotnie więcej czasu, który teraz możesz wykorzystać na coś innego;
  • na Twoje życzenie zostanie wystawiona faktura VAT, dzięki czemu poznasz najpopularniejsze środowisko programistyczne zmniejszając swoje podatki;
  • dzięki omówieniu narzędzi wbudowanych w system Windows nie stracisz ani złotówki na zakup dodatkowego oprogramowania.


Gwarancja 100% satysfakcji
Kupując kurs uzyskujesz prawo do zdobycia wyjątkowego certyfikatu, który potwierdzi Twoje umiejętności zdobyte na kursie. Aby go otrzymać wystarczy po zapoznaniu się z materiałem rozwiązać zadanie lub test z tematyką przedstawioną na kursie i przesłać rozwiązanie z danymi na adres email. Koszt certyfikatu jest wliczony w cenę produktu i możesz bezpłatnie odebrać go w siedzibie naszej firmy. Certyfikat może również zostać wysłany pod wskazany adres – poniesiesz wtedy jedynie koszty związane z jego wysyłką i opakowaniem. Pomyśl przez chwilę o ile wzrośnie wartość Twojej osoby na rynku pracy, jeżeli będziesz dysponował takim dokumentem.
certyfikat windows
27.00(135 pkt)

wersja:
do koszyka do schowka